Papa Diego poleca

Los Promos

Papa Diego ma coś dla Ciebie każdego dnia

Zasmakuj w najlepszej meksykańskiej kuchni i oszczędź sobie trochę pesos w kieszeni!

Chrupiący poniedziałek

Plan na poniedziałek jest taki: kupujesz dowolne duże burrito, a my dokładamy Ci do tego małe nachosy za 50% ceny. Czyli bierzesz np. takie burrito Nopales z marynowanymi liśćmi kaktusa, a do tego dobierasz nachosy Czorizo z kiełbasą i sosem serowym. I jak tu nie lubić poniedziałków?

Ogłaszamy Taco Tuesday!

Papa uwielbia taco, różnorodność i wtorki! W każdy wtorek zestawy taco zamiast trzech pysznych, świeżych, gorących taco zawierają cztery! Czyli na przykład po trzech taco Konkarne możesz wsunąć na deser do Czurosów jeszcze taco Szarpanos z kurczakiem w sosie mole.

Środa dla oszczędnych

Hola oszczędni Amigos! Środa to Wasz dzień! Pyszne, gorące burrito to nasz pomysł na środę. Płacisz za małe, dostajesz duże. Pesos brzęczą w kieszeni. To pysznie proste!

Mango Czwartek

Nasuń sombrero i rozsiądź się wygodnie u Papy. Do zestawu trzech tacos dodamy Ci Lemoniadę Mango gratis. Możesz też zamówić zestaw taco, w którym każde będzie inne! Z każdą chwilą weekend jest bliżej!

Dziki Piątek

Szalonych piątkowych promocji wypatruj na Facebooku. Papa Diego ciągle wymyśla coś nowego. Co upolujesz w tym tygodniu? Klikaj i lajkuj tutaj >>

Rodzinna fiesta w weekend

W sobotę i niedzielę wpadaj do Papy z całą grande familią. Do każdego dania dla dorosłego dokładamy obiadek dla dziecka za 2,70 zł. Bierzecie na ten przykład michę Karnitas i quesadillę Grillos, a niños wsuwają burritos ze smakiem, aż im się orejas trzęsą!